Dermapen wykazuje doskonałą skuteczność i bezpieczeństwo. Nad całym przebiegiem zabiegu z zakresu medycyny estetycznej musi jednak zawsze czuwać wykwalifikowany dermatolog.

Zadzwoń i umów wizytę

Dla kogo są zabiegi Dermapenem

Dermapen zalecany jest w szczególności osobom, których skóra straciła witalność. Seria zabiegów pozwala na naturalna odbudowę naskórka i pobudzenie skóry do jej regeneracji. W efekcie ta pozostaje napięta, niweluje się pierwsze oznaki jej starzenia. Okazuje się, że urządzenie tego rodzaju sprawdza się też idealnie w celu usuwania przebarwień, blizn potrądzikowych czy rozstępów. Co ciekawe, Dermapen coraz częściej wykorzystywany jest na skórze głowy, w celu zwalczania łysienia. Jak więc widać, jego zastosowanie jest niemal wszechstronne.

Warto również dodać, że zabiegi można wykonywać na praktycznie każdej części ciała. Mowa tu o skórze całej twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, plecach, klatce piersiowej, udach i pośladkach oraz w miejscach, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja – na przykład w okolicach oczu czy ust. W takich przypadkach nie zawsze stosownym było używanie derma rollerów czy mezoterapii igłowej.

Technika działania

Dermapen posiada wymienne kartridże z igiełkami – igiełki są jednorazowe i nie posiadają w swoim składzie niklu ani chromu, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane u osób uczulonych na tego rodzaju metale. Głębokość iniekcji igieł jest dobierana indywidualnie w zależności od rodzaju zmian skórnych czy jakości struktury skóry. Igły mogą być wprowadzane na głębokość od 0,5 mm do 2,5 mm a mikro nakłuwanie odbywa się za pomocą opatentowanego systemu AOVN, czyli Advanced Oscillating Vertical Needling.

To specjalny silnik o wielkiej mocy, pozwala on na około 1300 nakłuć skóry w ciągu jednej sekundy. Warto dodać, że dotąd żadne inne urządzenie nie osiągnęło takiego wyniku.

Efekty – czego możesz się spodziewać?

Zabiegi z wykorzystaniem Dermapenu pozwalają na osiąganie natychmiastowych efektów. Poprawa stanu skóry jest widoczna od razu. Każdorazowy zabieg nie trwa więcej aniżeli kilkanaście minut – wiele zależy od obszaru zmian i części ciała. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty wystarczy wykonać ich dosłownie kilka natomiast o częstotliwości oraz odstępach czasu pomiędzy poszczególnymi zabiegami może decydować tylko dermatolog.

Dzięki działaniu Dermapenu dochodzi do zniwelowania pierwszych oznak starzenia się skóry. Ta staje się wygładzona i idealnie napięta. Znikają przebarwienia i rozstępy a także blizny potrądzikowe.

Co więcej, zabiegi te są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Do tego, są krótkie i bezbolesne – można tu śmiało mówić o pełnym komforcie podczas wizyty w renomowanych gabinetach dermatologicznych czy klinikach medycyny estetycznej, gdzie Dermapen jest stosowany.

Dermapen - przed i po
Zadzwoń i umów wizytę