Trychologia. Remedium na łysienie i wypadnie włosów. Codziennie rano przeglądasz się w lustrze i widzisz, że ubywa Ci coraz więcej włosów? Nie wiesz, jak zaradzić temu problemowi? Wydałeś już setki złotych na reklamowane w mediach szampony i odżywki, a upragnionych efektów ciągle brak? Postaw na zabiegi trychologiczne. Tym razem się nie zawiedziesz.

Trychologia to nowoczesna dziedzina, która łączy w sobie wiedzę z dwóch zakresów: dermatologii oraz medycyny estetycznej. Połączenie tych dwóch dziedzin sprawia, że obecnie trychologia jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z uporczywym wypadaniem włosów (bez względu na przyczynę), łysieniem oraz chorobami skóry takimi, jak łupież czy łuszczyca skóry głowy.

Dr Trycholog- Gabinet w Gdańsku – zapraszamy:

Trycholog w Gdańsku - Gabinet Trychologiczny.

Rejestracja wizyt trychologicznych pod nr tel: +48 793 997 08

Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach oraz w trosce o zapewnienie jak najwyższego poziomu usług, w jednym miejscu zebraliśmy specjalistów z zakresu trychologii. W Clinica Dermatologica, leczeniem wypadania włosów i łysienia zajmują się wyłącznie wybitni specjaliści trychologii oraz zespół wykwalifikowanych kosmetologów.

Bogate doświadczenie zawodowe poparte imponującą wiedzą specjalistyczną stanowi gwarancję uzyskania przez Państwa imponujących efektów. Gwarantujemy, że trychologowie z Clinica Dermatologica pomogą pozbyć się uciążliwego problemu, a po serii wybranych zabiegów, będą Państwo mogli na nowo cieszyć z pięknych i mocnych włosów.

Na drtrycholog.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące trychologii, zabiegów trychologicznych oraz zespołu, który służy Państwu profesjonalną poradą. Dysponujemy nowoczesnymi metodami leczenia wypadów włosów, łysienia oraz leczenia chorób skóry, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdemu Pacjentowi pomożemy w jak najlepszy sposób.

Specjaliści z Clinica Dermatologica są doskonale świadomi tego, że nie ma idealnej metody, która przyniosłaby upragnione efekty u każdego. Stawiamy na indywidualne podejście do Pacjenta. Ustaleniu jak najlepszego planu leczenia służą konsultacje, które są obowiązkowe przed każdym zabiegiem. To doskonały czas, aby porozmawiać ze specjalistą i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia uciążliwego problemu. Zespół trychologów oraz kosmetologów jest do Państwa dyspozycji.

Rejestracja wizyt trychologicznych pod nr tel: +48 793 997 08