W Clinica Dermatologica w Gdańsku pracują doświadczeni specjaliści, którzy dzięki znajomości technik i najnowszej generacji sprzętowi pomagają pacjentom odzyskać piękny i zdrowy wygląd bez użycia skalpela. Co więcej, zakres medycyny estetycznej wychodzi szeroko poza ramy zabiegów upiększających. To również możliwość korekt, dzięki którym każdy ma możliwość zmiany wizerunku. Zabiegi redukujące pierwsze oznaki starzenia czy niwelujące skazy w wyglądzie znacznie wpływają na poprawę samooceny i codziennego samopoczucia.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest obecnie najprężniej rozwijającą się gałęzią medycyny w ogóle. Zabiegi pozwalają osiągać doskonały efekt kosmetyczny i leczniczy. Dzisiaj dostępne są techniki, dzięki którym można wpływać na poprawę wyglądu praktycznie każdej części ciała bez konieczności wykonywania inwazyjnych operacji plastycznych.

Medycyna estetyczna to zbiór w pełni bezpiecznych zabiegów, które wpływają na polepszenie wyglądu, a odzyskanie atrakcyjności wiąże się ściśle ze sferą psychiczną pacjenta. Jak np. modelowanie (tzw. facelifting) twarzy. Dzięki profesjonalnym dermatologom uzyskuje się spektakularne efekty, które niemożliwe są w miejscach nierenomowanych. Warto pamiętać, by wszelkie zabiegi ingerujące w wygląd naszego ciała wykonywać tylko w sprawdzonych klinikach, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia fachowego personelu oraz najlepszej jakości sprzętu, w innym przypadku można osiągnąć wręcz odwrotny skutek, a nawet trwale się oszpecić.

Kuracje oferowane w Clinica Dermatologica to w pełni bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi, nad którymi pieczą sprawuje znany dermatolog dr n. med. Igor Michajłowski. W skład jego zespołu wchodzi dr Dorota Kozicka, dermatolog z wieloletnim doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej.