Podologia w moim gabinecie to fachowa pomoc i zabiegi na najwyższym poziomie! Umów się na zabieg lub wizytę, dzwoniąc: +48 513 350 082

PODOLOGIA – OFERTA W MOIM GABINECIE

Jaki zabieg jest wykonywany?

Jakie są wskazania do zabiegów?

Zastrzyk z toksyną botulinową:

 • nadmierna potliwość.

Badanie mykologiczne:

 • podczas konsultacji pojawia się podejrzenie infekcji o podłożu grzybicznym.

Frezarka:

 • pedicure podologiczny,
 • podstawowy zabieg podologiczny,
 • zrogowacenia, pękające pięty, rozpadliny.

Elektrokoagulacja:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Kriochirurgia:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Laser CO2:

 • brodawki/kurzajki,
 • nagniotki, modzele, odciski.

Usuwanie chirurgiczne + elektrokoagulacja macierzy

 • wrastające paznokcie.

Usuwanie chirurgiczne + laserowe niszczenie macierzy

 • wrastające paznokcie.

Usuwanie chirurgiczne + niszczenie macierzy fenolem

 • wrastające paznokcie.

Zabiegi podologiczne, które wykona dermatolog-podolog to:

 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy,
 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy,
 • zabiegi laserem CO2,
 • kriochirurgia,
 • elektrokoagulacja,
 • badanie mykologiczne na obecność grzybów.

Kto powinien zgłosić się do podologa? Zabiegi wykonujemy z takich wskazań, jak:

Nasze gabinety dostępne są w:

Nie czekaj aż problem się rozwinie! Już dziś umów wizytę: +48 513 350 082

W moim gabinecie kosmetolog-podolog wykonuje zabiegi o charakterze pielęgnacyjno-profilaktycznym (w przypadku zrogowaceń, pękających pięt, rozpadlin, niewielkich zmian skórnych). Jest to pedicure, podstawowy zabieg podologiczny oraz zabieg frezarką.

Podologia jest dziedziną zajmującą się problemami skóry i paznokci u stóp. Gdy dokuczają Państwu takie dolegliwości jak np. wrastające paznokcie, nagniotki, modzele czy nadpotliwość – zapraszam do mojego gabinetu. Specjalistyczny zabieg podologiczny wykonany przez lekarza dermatologa-podologa, przywróci stopom zdrowie oraz zadbany, estetyczny wygląd.

Czym zajmuje się podolog w mojej placówce?

Wiele osób wciąż nie wie dokładnie, czym zajmuje się podolog. Lekarz specjalista dermatolog-podolog zajmuje się zabiegowym leczeniem wszelakich problemów skóry stóp oraz ich paznokci. W mojej placówce znajdziesz skuteczny zabieg podologiczny, niezależnie od tego, z którą z dolegliwości się zmagasz. Zanim podolog przejdzie do zastosowania właściwych rozwiązań terapeutycznych, dba o rzetelną diagnostykę, która pozwala na dobór najodpowiedniejszej metody leczenia. W związku z tym w uzasadnionych przypadkach można wykonać badanie mykologiczne – na obecność grzybów.

Na takie dolegliwości na stopach jak: modzele, nagniotki, czy też brodawki – tzw. kurzajki (wywoływane przez wirus HPV) – proponujemy:

 • leczenie kriochirurgiczne – polega na wymrażaniu zmian na skórze za pomocą podtlenku azotu. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ze względu na właściwości niskiej temperatury, która łagodzi ewentualny dyskomfort towarzyszący kriochirurgii.
 • elektrokoagulację – leczenie tą metodą odbywa się z zastosowaniem prądu elektrycznego. Lekarz przykłada do skóry specjalną elektrodę, której działanie powodujące usunięcie zmian. Przed jego rozpoczęciem miejscowo stosuje się znieczulenie, dla zapewnienia pacjentowi pełnego komfortu w trakcie całej procedury.
 • zabiegi laserem CO2 – dermatolog stosuje specjalistyczny laser medyczny. Ciepło wytwarzane przez urządzenie oddziałuje na wodę znajdującą się w skórze i prowadzi do odparowania nagromadzonego, zrogowaciałego naskórka, tworzącego niechcianą zmianę.

Zabiegi trwają krótko, około 20 minut i pozwalają na szybkie pozbycie się nieprzyjemnych dolegliwości. Jak najszybsze podjęcie leczenia jest szczególnie ważne w przypadku brodawek, które mają tendencję do rozprzestrzeniania się na inne obszary skóry, a także mogą być zaraźliwe dla innych osób.

W przypadku problemu jakim są wrastające paznokcie oferujemy:

 • częściowe usunięcie płytki z fenolizacją macierzy – zabieg polega na usunięciu wrastającej części płytki (w znieczuleniu miejscowym), a następnie usunięciu komórek jej macierzy za pomocą fenolu,
 • częściowe usunięcie płytki z elektrokoagulacją macierzy – podobnie jak w wyżej opisanej metodzie, część paznokcia odpowiadająca za problem wrastania w skórę, zostaje usunięta. Trwałe rezultaty zapewnia usunięcie macierzy, wykonywane w tym przypadku przy zastosowaniu prądu elektrycznego. O komfort pacjenta w trakcie zabiegu dbamy, zapewniając znieczulenie miejscowe całego palucha,
 • laserowe usunięcie części płytki i macierzy (laser CO2) – ten zabieg jest wykonywany przy użyciu lasera medycznego, umożliwiającego precyzyjne oddziaływanie na dokładnie te obszary paznokcia i macierzy, które potrzebujemy usunąć, w celu zapewnienia prawidłowej szerokości oraz kierunku wzrostu paznokcia.

W moim gabinecie nie usuwamy całego paznokcia, a tylko jego wrastającą część (około 20% płytki). Takie rozwiązanie zapewnia pełną skuteczność zabiegu, a przy tym pozwala znacznie skrócić okres rekonwalescencji, a co za tym idzie szybciej powrócić do pełnej aktywności zawodowej i fizycznej. Zabieg trwa 20 minut w przypadku jednego palucha, a pół godziny, jeśli wykonujemy go obustronnie.

Podolog w profesjonalny i skuteczny sposób zlikwiduje także problem nadpotliwości i nieprzyjemnego zapachu stóp, używając do tego celu toksyny botulinowej. W przypadku występowania nadmiaru gruczołów potowych lub ich zbyt aktywnej pracy, organizm wydziela więcej potu niż jest to potrzebne do regulowania temperatury ciała. W takiej sytuacji zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej (popularnie nazywanej botoksem) znacząco poprawia komfort codziennego życia pacjenta z nadpotliwością.

Mój gabinet podologiczny to szeroka oferta nowoczesnych zabiegów. Umów się na wizytę: +48 513 350 082

Podologia – zabiegi pielęgnacyjne

Podologia w moim gabinecie to również pielęgnacja i profilaktyka chorób. Takie zabiegi wykona kosmetolog-podolog. Kto to jest? To osoba z wyższym wykształceniem kierunkowym, specjalizująca się właśnie dziedzinie zabiegów na stopy. Jest to propozycja dla wszystkich, chcących zapewnić sobie staranną pielęgnację i skuteczną ochronę przed najczęstszymi dolegliwościami, dotyczącymi stóp. Gabinet oferuje:

 • pedicure leczniczy/kosmetyczny,
 • podstawowy zabieg podologiczny,
 • zabiegi na pękające pięty, rozpadliny i zrogowacenia.

Podologia w moim gabinecie. Dlaczego warto go wybrać?

Podologia w moim gabinecie wyróżnia się pod kilkoma względami. Po pierwsze jest to szeroka oferta nowoczesnych zabiegów. Zamiast starszych metod (np. kostka Arkady na wrastające paznokcie) proponujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na efektywne i szybkie podniesienie komfortu życia. Bogata oferta umożliwia idealne dobranie rozwiązania do indywidualnych potrzeb.
Kolejną cechą, która wyróżnia mój gabinet, jest fachowe podejście. Tutaj pomoże Państwu dermatolog-podolog lub współpracujący z gabinetem kosmetolog-podolog. Mogą mieć Państwo pewność, że będzie to osoba z odpowiednim przygotowaniem. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pacjentów są najważniejsze!

Martwisz się ciągle powracającymi dolegliwościami stóp? Nie możesz sam sobie z nimi poradzić? Nie musisz. Skorzystaj z szerokiej oferty zabiegowej, jaką zapewnia nowoczesna podologia. Zgłoś się po pomoc do profesjonalisty, który specjalizuje się w dziedzinie, jaką jest podologia. Najlepiej już dziś.

Mój gabinet podologiczny to szeroka oferta nowoczesnych zabiegów. Zadzwoń pod numer: +48 513 350 082