Boczki to fałdy tkanki tłuszczowej zlokalizowane w obszarze bioder, a także tuż nad ich fragmentem. Zgodnie z nazwą umieszczone są one w bocznych częściach okolic brzucha. Jest to bardzo istotny problem, którego pozbycie się nie jest sprawą łatwą. Konieczna jest ogromna determinacja, ciężka praca oraz cierpliwość. Tkanka tłuszczowa bowiem jest niezwykle uporczywym problemem. Bardzo często podejmowanie aktywności fizycznej oraz dieta to działania zdecydowanie niewystarczające.

Jak zrzucić boczki za pośrednictwem specjalistycznych zabiegów?

Profesjonalne metody, które wykorzystuje medycyna estetyczna oraz kosmetologia przyczyniają się do zapewnienia skutecznego i szybkiego usunięcia nieestetycznie wyglądających bocznych części talii. Bardzo dobrze z tym problemem poradzi sobie zabieg, który określany jest mianem Ultraformer III. Określone działanie oparte jest o technologię HIFU.

Wykorzystuje się również takie zabiegi jak:

  • kriolipoliza,
  • karboksyterapia,
  • Venus Legacy,
  • Icoone,
  • Maximus,
  • Endermologia LPG.

Jak zgubić boczki za pośrednictwem metody określanej jako Ultraformer?

Boczki u kobietyJak zrzucić boczki przy zastosowaniu tego zabiegu? Metoda ta określona jest mianem liftingu bez skalpela. Możliwe jest osiągnięcie znaczących rezultatów już po pierwszej wizycie. Podkreślić należy także fakt, że prezentowany zabieg jest bezpieczny. Po wizycie u specjalisty bez najmniejszego problemu można powrócić do dawnych zadań. Przeprowadzony może być w każdym czasie, nawet w porze letniej. Stosuje się tutaj technologię High Intensity Focused Ultrasound. Jest to zogniskowana fala dźwiękowa, która przyczynia się do podgrzania trzech fragmentów tkanek, takich jak skóra, lipidy, a także mięśnie.

Skóra ulega intensywnej regeneracji

Sprawdź więcej informacji o usuwaniu boczków tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-boczkow/

Jak pozbyć się boczków stosując kriolipolizę Clatuu?

Inna innowacyjna metoda prowadząca do wyszczuplenia to kriolipoliza Clatuu. Jak zgubić boczki przy jej zastosowaniu? Niezwykłość działania polega tutaj na przeprowadzaniu wymrażania tkanki tłuszczowej co przyczynia się do jej zmniejszenia. Odbywa się to przez produkcję fal zimna. Lipidy podlegają wydalaniu z organizmu człowieka. Zabieg jest bezbolesny.

Jak zgubić brzuch i boczki? – pozostałe metody

Jak zgubić brzuch i boczki przy zastosowaniu Venus Legacy?

Metoda wykorzystuje aż cztery technologie:

  • Multipolarną Falę Radiową, którą zapewnia rozbijanie lipidów,
  • Impulsowe Pole Magnetyczne pobudzające komórki do produkcji kolagenu,
  • VeriPulse, która bada głębokość oddziaływania na tkankę,
  • Real Time Thermal Feedback zapewniające kontrolę temperatury tkanki z uwzględnieniem czasu rzeczywistego.

Karboksyterapia opiera się na wstrzykiwaniu pod skórę medycznego dwutlenku węgla. Przyczynia się to do rozbicia tkanki tłuszczowej i zwiększonej produkcji kolagenu. Skóra staje się napięta oraz wygładzona. Możliwe jest także przeprowadzenie techniki zwanej Maximus. Jak pozbyć się boczków z jej pomocą? Przebiega on w sposób dwuetapowy, wykorzystuje falę radiową, a ponadto dynamiczną aktywację mięśni. Pierwszy etap zapewnia skuteczne rozbicie komórek tłuszczowych. Pobudzanie mięśni natomiast przyczynia się do ich skurczy, następuje szybsze wydalenie lipidów z organizmu.

Incoone jest rodzajem podciśnieniowego masażu z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych rolek. Wykorzystywane są tutaj trzy rodzaje podciśnienia, co wpływa na podkreślenie efektów określonego działania

Endermologia LPG wpływa na usuniecie tłuszczu oraz wpływa na pobudzanie produkcji kolagenu.

Ćwiczenia na boczki i inne działania

Jak pozbyć się boczków? Najlepszą metodą jest zabieg Ultraformer. Jest to najszybsze i przynoszące najlepsze rezultaty rozwiązanie. W przypadku, gdy chcemy żeby po zabiegach tkanka tłuszczowa nie powróciła powinniśmy dbać o zdrową dietę oraz wykonywać ćwiczenia na boczki. Gdy będziemy pamiętali i realizowali powyższe kwestie zapewnimy sobie utrzymanie pożądanej przez sylwetki.


Bibliografia

1. Karen Fischer, Younger Skin in 28 Days: The Fast-track Diet for Beautiful Skin and a Cellulite-proof Body, 2013
2. Bruce E. Katz, Modelowanie sylwetki, 2012
3. Głowacka A., Aparatura kosmetyczna i metodyka zabiegów, 2013